Gminna Biblioteka Publiczna w Gierałtowicach

Wystawa "Dzieci z Madagaskaru"

Ocena 0/5

Serdecznie zapraszamy na wystawę "Dzieci z Madagaskaru" w obiektywie Patrycji Fiegler i Sewera Kruczkowskiego, która odbędzie się 3 kwietnia o godz. 17.00 w Restauracji "U Marije" w Przyszowicach. W spotkaniu wezmą udział Misjonarze Oblaci z Wysp Madagaskaru, którzy opowiedzą o realiach życia i pracy na wyspie. To będzie niezwykła okazja do poznania kultury i życia dzieci z Madagaskaru. Nie przegapcie tego wyjątkowego spotkania! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia