Ustawienia

pochmurno

Konkurs Głośnego Czytania znamy Laureatów i Laureatki

Ocena 0/5

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Uczestniczkom „Gminnego Konkursu Głośnego Czytania” oraz Panu Wiesławowi Drabik. Był to naprawdę niezwykły dzień pełen emocji   i wspaniałych chwil spędzonych w gronie miłośników literatury .

Laureatami zostali
 Kategoria 1 Anna Żogała Zofia Chełminiak Stanisław Bandas Wyróżnienie Zuzanna Mann
 Kategoria 2 Maria Rak Leon Śmiłowski Sybilla Sobczyk Wyróżnienie Paulina Ryszka
 Kategoria 3 Bartłomiej Litkowiec Zofia Lenar Karolina Walczak Wyróżnienie Michelle Szeląg Magdalena Frydrych

Gratulujemy   wszystkim laureatom, laureatkom i wyróżnionym uczestnikom i uczestniczkom konkursu, a także serdecznie dziękujemy Jury za sprawiedliwe ocenienie wszystkich prezentacji. Dziękujemy również Panu Adamowi Szydło - Agentowi PZU Gierałtowice, za ufundowanie nagród.

Spotkanie z Pisarzem było niezwykle inspirujące i pouczające. Dziękujemy autorowi za niezapomniane chwile oraz za ciekawe zajęcia przygotowane dla naszych Czytelników i Czytelniczek.
Warsztaty odbyły się w ramach powiatowego zadania ”Czytam Nowocześnie!” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Zachęcamy do odwiedzenia naszych bibliotek i wypożyczenia książek Wiesława Drabika, które na pewno przypadną do gustu zarówno najmłodszym czytelnikom, jak i dorosłym miłośnikom literatury.